آینده با پیش بینی ساخته نمی‌شود - ارنا نیوز
۲۰ام مهر ۱۳۹۸ admin اخبار بدون نظر


اجازه ندهید محدویت‌ها مانع رسیدن شما به اهداف و رویاهایتان شود

رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در اختتامیه دوازدهمین رویداد کارآفرینی دانش آموزی با رویکرد فناوری های حوزه فضا گفت: در این رویدادها دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور از جنبه‌های تولید و کاربردهای فناوری اطلاعات و همچنین فرصت ها و تهدیدات این حوزه آموزش می بینند.

 امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اختتامیه رویداد کارآفرینی دانش آموزی گفت: آینده با پیش بینی ساخته نمی‌شود بلکه به دست دانش آموزان و نسل آینده شکل می‌گیرد.
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به فرصت‌های کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات افزود: این رویدادها با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و راهبری وزارت آموزش و پرورش و در راستای عدالت آموزشی و آشنایی دانش آموزان از فرصت‌های کارآفرینی و آینده شغلی است.
ناظمی تاکید کرد: رویاهای خود را محدود نکنید و آرزوهای بزرگی را برای خود و کشورتان داشته باشید و اجازه ندهید محدویت‌ها مانع رسیدن شما به اهداف و رویاهایتان شود.

ایده‌ها و پیشنهادهای جوانان خلاق استقبال می کنیم

مرتضی براری، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان فضایی ایران در این رویداد گفت: دوازدهمین رویداد کارآفرینی دانش آموزان به مناسبت هفته جهانی فضا با رویکرد فناوری‌های حوزه فضا برگزار می‌شود.
وی با اشاره به پتانسیل جوانان گفت: کشور ایران در بین یازده کشور برتر دنیا در حوزه فضا قرار دارد و ما از ایده‌ها و پیشنهادهای جوانان خلاق در این حوزه استقبال می کنیم.
 در حاشیه این مراسم کارگاه‌های آموزشی کودکان بر بستر فناوری اطلاعات ویژه فرزندان کارکنان وزارت ارتباطات و سازمان‌های تابعه در رده‌های سنی مختلف برگزار شد.
منبع

نوشته آینده با پیش بینی ساخته نمی‌شود اولین بار در ارنا نیوز. پدیدار شد.


لینک های دانلود
برچسب ها

مطالب پیشنهادی

    دیدگاه شما در مورد این مطلب