اولین رویداد تخصصی وبینار برگزار می‌شود - ارنا نیوز
۱۶ام مهر ۱۳۹۸ admin اخبار بدون نظر


ایسمینار  تصمیم گرفته برای آگاهی‌بخشی بیشتر و کمک به توسعه فعالیت برگزارکنندگان وبینار، رویداد تخصصی مدیریت و برگزاری وبینار را تحت عنوان «روز وبینار یا وبینار دِی» برگزار کند.
در وبینار دِی، ۴ تاک تخصصی و انتقال تجربه و ۲ پنل چالشی درباره اهمیت و تاثیر وبینار در کسب‌و‌کارها و بازاریابی و فروش وبینار توسط برگزارکنندگان وبینار و متخصصین این حوزه در نظر گرفته شده است.

وبینار چیست؟

اگر نمیدانید وبینار چیست، این رویداد برای شماست، اما بصورت خلاصه وبینار یک رویداد آنلاین و زنده است که به صورت اینترنتی برگزار می شود و مدرس و شرکت‌کنندگان رأس ساعت خاصی با استفاده از موبایل، تبلت و کامپیوتر شخصی می‌توانند در وبینار حضور پیدا کنند.

چی یاد می‌گیریم؟

با حضور در رویداد «روز وبینار» (Webinar Day) از متخصصین و فعالین این حوزه یاد می‌گیرید که چگونه یک وبینار موفق برگزار کنید، چگونه از طریق برگزاری وبینار یک جریان درآمدی ثابت داشته باشید و شرکت‌ها چگونه می‌توانند از وبینار به عنوان ابزاری برای رشد و توسعه کسب و کارشان استفاده کنند.

کجا برگزار می‌شه؟

این رویداد ۲۱ مهر ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در تالار مولانا دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور ۴۰۰ نفر از افراد با تجربه در برگزاری وبینار، علاقه‌مندان به شروع فعالیت در این حوزه، مدرس و سخنرانان برتر و مدیران شرکت‌ها، بلاگرها، اینفلوئنسرها و مدیران استارتاپ‌های مطرح و متخصصان و فعالین اکوسیستم استارتاپی، کارآفرینی و بازاریابی کشور برگزار خواهد شد.

اگه نتونستیم بیایم چی؟

همچنین به‌منظور تسهیل حضور افراد از سرتاسر دنیا در این رویداد، یک بلیت برای مشاهده پخش زنده تعریف شده است تا افرادی که امکان حضور فیزیکی در رویداد را ندارند و ساکن تهران نیستند بتوانند به صورت زنده رویداد را مشاهده نمایند.

برای ثبت‌نام و حضور در این رویداد می‌توانید از کد تخفیف ویژه ۷۰ درصدی استفاده کنید.

کال تو اکشن: همین الان ثبت نام کنید!

وبینار

نوشته اولین رویداد تخصصی وبینار برگزار می‌شود اولین بار در ارنا نیوز. پدیدار شد.


لینک های دانلود
برچسب ها

مطالب پیشنهادی

    دیدگاه شما در مورد این مطلب