با راه اندازی الو پست شاهد ترافیک پستی هستیم - ارنا نیوز
۱۶ام مهر ۱۳۹۸ admin اخبار بدون نظر


 حسین نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست در نشست خبری به مناسبت روز جهانی پست گفت: امسال صد و پنجاهمین سال تاسیس اتحادیه جهانی پست است. اتحادیه‌ای که با حضور ۲۲ کشور شکل گرفت و در حال حاضر ۱۷۴ عضو دارد. ایران ۱۴۲ سال قبل به این اتحادیه پیوست.  

نعمتی ادامه داد:‌ یکی از سرویس‌هایی که پست در آن عملکرد خوبی داشته خرید و فروش اینترنتی است و ۱۴ درصد در آن رشد داشته‌ایم.

وی افزود: در سال ۲۰۱۸ بر اساس شاخص‌های جهانی، رتبه کشور ایران در سطح دنیا ۴۸ و رتبه دوم در سطح منطقه به حساب می‌آید.

رئیس هیات مدیره شرکت ملی پست در خصوص همکاری پست با استارتاپ‌ها گفت: ماموریت‌های ما عوض شده و در حال تغییر رویکرد هستیم. این تغییر رویکردها می‌تواند بستری را برای برای فعالیت استارتاپ‌ها ایجاد کند.

ما بارها برای حضور استارتاپ‌ها فراخوان داده‌ایم و با توجه به برخی تشریفاتی که در کشور وجود دارد در صدد هستیم با رفع موارد تشریفاتی، شرایط همکاری را مهیا کنیم.

نعمتی در مورد هکاری شرکت پست برای فراهم کردن امکان خرید از سایت‌های ebay و آمازون گفت: در این مورد دو مانع داریم اول بحث پرداخت‌ها و دوم گمرک می‌باشد.

این موانع بخاطر تحریم‌ها ایجاد شده است. هم‌اکنون در حال مذاکره با گمرک هستیم تا تسهیلاتی فراهم شود و با شرکت‌های خارجی هم در حال مذاکره هستیم تا امکان خرید و فروش از سایت‌های خارجی فراهم شود.

نعمتی به همکاری با الوپیک و الوپست اشاره کرد و افزود: این استارتاپ‌ها در سطح کشور راه اندازی شده و شاهد ترافیک پستی در سرویس جدید هستیم و در رونمایی ما هیچ انحصاری برای شرکت های فعال قائل نشدیم و آمادگی همکاری با تمام شرکت‌هایی که تمایل دارند، وجود دارد.

نوشته با راه اندازی الو پست شاهد ترافیک پستی هستیم اولین بار در ارنا نیوز. پدیدار شد.


لینک های دانلود
برچسب ها

مطالب پیشنهادی

    دیدگاه شما در مورد این مطلب