رسن:یک امتیاز مقابل بحرین ارزشمند بود/ تلاش مان را می‌کنیم تا به جام جهانی راه پیدا کنیم - ارنا نیوز
۱۷ام شهریور ۱۳۹۸ admin اخبار بدون نظر


ارنا نیوز: هافبک پرسپولیس در حاشیه تمرینات تیم ملی عراق گفت: تمام تلاش خود را می کنیم تا در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ از گروه خودمان صعود کنیم و به جام جهانی و جام ملت های آسیا راه پیدا کنیم.

تیم ملی فوتبال عراق اکنون در اردن به سر می برد تا یک دیدار دوستانه با تیم ملی ازبکستان انجام دهد.

عراق رقیب اصلی ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ است. در حاشیه تمرینات تیم ملی عراق بشار رسن، هافبک پرسپولیس در مصاحبه ای با شبکه تلویزیونی عراق گفت: خداروشکر می کنیم که در اولین بازی خود در این مسابقات مقابل بحرین موفق شدیم یک امتیاز بازی را بگیریم. ما به عنوان بازیکنان از عملکرد تیم در این دیدار رضایت داریم. رطوبت هوا به سطح بازی تاثیر گذاشته بود.

وی افزود: البته بازی های انتخابی جام جهانی مدت زیادی طول می کشد و عملکرد تیم می تواند رفته به رفته بهتر شود. ان شا الله عملکردمان را بهتر می کنیم تا هواداران را خوشحال کنیم. در ایام فیفا دی یک بازی دوستانه با ازبکستان داریم تا برای ادامه مسابقات آماده تر شویم. تمام تلاش خود را می کنیم تا در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ از گروه خودمان صعود کنیم و به جام جهانی و جام ملت های آسیا راه پیدا کنیم.

  ادامه مطلب…

نوشته رسن:یک امتیاز مقابل بحرین ارزشمند بود/ تلاش مان را می‌کنیم تا به جام جهانی راه پیدا کنیم اولین بار در ارنا نیوز. پدیدار شد.


لینک های دانلود
برچسب ها

مطالب پیشنهادی

    دیدگاه شما در مورد این مطلب