ژنگ ژی: فردا روز سختی برای مدافعان تیم ملی چین است/ به سیستم VAR آشنا هستیم - ارنا نیوز
۳ام بهمن ۱۳۹۷ admin اخبار بدون نظر


کاپیتان تیم ملی فوتبال چین گفت:فردا روز سختی برای مدافعان تیم ملی ما است اما سعی می کنیم که بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم.

ژنگ ژی در نشست خبری پیش از بازی ایران در پاسخ به این سوال که کدام بازیکن ایران را می شناسد و کدام یک خطرناک هستند گفت: ما پارسال با این تیم بازی کردیم و آنها را می شناسیم. مربی آنها مشخص است و شخصیت آنها را می شناسیم. آنها خیلی سریع هستند و تاکتیک دارند. به خصوص اینکه کیفیت بالایی در خط حمله و مهاجمانشان دارند و فردا روز سختی برای مدافعان تیم ملی ما است اما سعی می کنیم که بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم.

ژنگ ژی در خصوص اینکه سیستم  VAR چقدر می تواند به کیفیت بازی ها از این مرحله کمک کند گفت: ما بازیکنان با این سیستم آشنا هستیم چون در سوپر لیگ چین از این سیستم استفاده می کنیم. همانطور که مربی ما گفت این سیستم به همه تیم ها و به خصوص داوران کمک می کند.

کاپیتان چین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شما ۳۸ سال سن دارید و یک بار قهرمان آسیا شدید و چگونه ممکن است همان اتفاق برای تیم ملی چین رخ دهد گفت: خیلی مسائل باید کنار هم باشد که قهرمان شویم. تیم، مربی و بازیکنان خوب باید کنار هم باشند. همه تیم باید همدل باشند تا یک تیم قهرمان شود.هدف ما این است که در این مسیر باشیم و ادامه بدهیم، امیدوارم نسل قدرتمندی در ادامه راه به تیم ملی چین بیایند و عملکرد خوبی داشته باشند. بازیکنان باید به روند خودشان ادامه بدهند و همچنان پیشرفت فوتبال در چین ادامه داشته باشد.

  ادامه مطلب…

نوشته ژنگ ژی: فردا روز سختی برای مدافعان تیم ملی چین است/ به سیستم VAR آشنا هستیم اولین بار در ارنا نیوز. پدیدار شد.


لینک های دانلود
برچسب ها

مطالب پیشنهادی

    دیدگاه شما در مورد این مطلب